Rahvaüritused

Kiiking 22. mail Jõulumäel Pärnumaa kogu pere liikumisfestivalil
 

22. mail 2022 vahemikus 11-16 võib leida meie klubi liikmeid MIKI-1 kiigega Jõulumäe tervisespordikeskuses toimuval Pärnumaa kogu pere liikumisfestivalil. Leia meid kämpingute ja uute korvpalliplatside vahelt. Saab tutvuda kiikingu kui spordialaga ning proovida 2,3 m pikkuste aistega kiikingut ka ise. 

Lisainfot Pärnumaa Spordiliidu kodulehelt psl.ee ning Facebookist 
facebook.com/parnumaaspordiliit. 
Kiiking 10.-11. juunil 2016 Pärnus

SK Vabariigi Võllimees pakub võimalust kiikingut proovida Grillfestiga samal ajal reedel, 10. juunil ning laupäeval,11. juunil Pärnu Vallikääru kontserdiplatsil. Kohal on vähemalt kaks kiike, millel on erinevad aisapikkused. Väiksem kiik on reguleeritud 4 meetri peale ning suurem kiik 5 meetri peale. Lähtuvalt huviliste võimetest võivad pikkused ürituse päeval muutuda.

Kiikingut on oodatud proovima kõik huvilised. Reedel on võimalik kiikuda kogu festivali aja kell 11-23, laupäeval pärast võistluseid, mis algavad kell 11 ning kestavad orienteeruvalt 5-6 tundi. Pärast võistluseid on võimalik kiikuda kella 23ni. Kiikingu hinnaks on 5€ kord. Selle eest saab põhjaliku personaalse instruktaaži ning kiikumise aeg pole piiratud (kuni eesmärgiks on üle võlli kiikuda :) ).

 

Laupäeval, 11. juunil viib spordiklubi Vabariigi Võllimees läbi XIII Pärnumaa Lahtised meistrivõistlused kiikingus 2016. Võistlused algavad kell 11 ja kestavad 5-6 tundi olenevalt võistlejate arvust.

Võistlema on oodatud eelkõige need, kes on varem ületanud oma võistlusklassi miinimumkõrguse, mis meeste puhul on 5 meetrit ning naiste puhul 4 meetrit. Noorematel ning vanematel on algkõrgus madalam, täpne info on leitav võistlusjuhendist.

Osalemiseks saab end kirja panna kohapeal kohtuniku juures või eelregistreerida leheküljel: www.kiiking.ee/registreerimine/. Eelregistreerides on osavõtutasu Eesti Kiikingi Liitu kuuluvate klubide liikmetele 5€ ja mitteliikmetele 7€. Kohapeal tuleb tasuda aga 12€.
                        Kohtumiseni kiigel!